‍‍
صفحه نخست » سیاسی کد خبر: ۱۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۷
تعداد بازدید: ۱۴۸۱
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

کشکان: گروهي از سناتورهاي جنگ طلب آمريکايي با امضاي نامه‌اي ضمن هشدار به "باراک اوباما" رييس جمهور آمريکا، از او خواسته‌اند لايحه تشديد تحريم‌هاي ضد ايراني و استفاده احتمالي از قوه قهريه عليه تاسيسات هسته‌اي ايران را امضا کند.

 
به گزارش کشکان به نقل از جروزالم پست، اين روزنامه صهيونيستي با اعلام خبر امضا و ارسال نامه جديدي از سوي 76 نفر از سناتورهاي کنگره آورده است: روز جمعه 76 نفر از سناتورهاي آمريکايي با ارسال نامه‌اي براي اوباما از وي خواستند تحريم‌هاي وضع شده عليه ايران را تشديد نمايد. 

اين گروه از سناتورها در نامه خود مدعي شده‌اند زمان مصالحه با ايران بزودي در حال تمام شدن است. 

اين گروه از سناتورهاي آمريکايي در ادامه نامه خود به اوباما نوشته‌اند: "از شما مي‌خواهيم تحريم‌ها عليه ايران را فورا افزايش دهيد. ما نيازمند اعمال فشار بيشتر عليه ايران هستيم تا از اين طريق آنان را به پاي ميز مذاکره بياوريم. ايران بايستي بداند که زمان ديپلماسي رو به پايان است." 
 
آنان همچنين در ادامه نامه از لزوم استفاده دولت آمريکا از قوه قهريه در مواقع ضروري نيز سخن گفته‌اند. "رابرت ممندز" و "ليندسي گراهام" از جمله سناتورهاي جنجالي و جنگ طلبي بوده‌اند که اين نامه را امضا کرده‌اند. 
 
اين نامه از سوي گروهي از سناتورهاي جنگ طلب آمريکايي به اوباما در حالي ارسال شده است که قانونگذاران آمريکايي اخيرا لايحه تشديد تحريم‌ها عليه ايران را تصويب کردند. 

اين قانون براي اجرايي شدن بايستي به امضاي نمايندگان سنا و رييس جمهور آمريکا نيز برسد. 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: