‍‍
صفحه نخست » ورزشي کد خبر: ۱۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۷
تعداد بازدید: ۱۵۴۵
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

کشکان: طلسم شکست‌ناپذيري خانگي سرخ‌ها در هفته پنجم/ پرسپوليس 7 - ملوان 6

پرسپوليس در تاريخچه رقابت‌هاي ليگ برتر و در هفته پنجم ادوار اين رقابت‌ها و طي 12 ديداري که برگزار کرده است 7 پيروزي، 3 تساوي و دو شکست را به ثبت رسانده تا وضعيت پرسپوليس در هفته پنجم مقابل حريفانش بهتر باشد.

پرسپوليس در فصول اول، دوم، چهارم، پنجم، ششم، دهم و يازدهم مقابل حريفانش به برتري رسيده و در فصل‌هاي هشتم مقابل فولاد در اهواز و دوازدهم مقابل داماش در رشت مقابل حريفانش شکست خورده است، ضمن اينکه پرسپوليسي‌ها هيچگاه در هفته‌هاي پنجم مقابل ملوان به ميدان نرفته است.

تيم‌هاي پرسپوليس و ملوان انزلي جمعه براي بيست و سومين ‌بار به مصاف هم مي‌روند و اين در حالي است که که در 22 ديدار رو در رو در کارنامه بازي‌هاي اين دو تيم در تاريخ ادوار ليگ برتر 7 برد براي سرخ‌پوشان تهراني، 6 برد براي انزلي‌چي‌ها و 9 تساوي ثبت شده است.

در اين ميان سهم سرخ‌پوشان از 59 گلي که در ديدارهاي رو در روي پرسپوليس - ملوان به ثمر رسيده 31 گل و سهم ملواني‌ها هم 28 گل است تا به اين ترتيب علاقمندان به فوتبال فردا در انتظار به ثمر رسيدن گل شماره 60 در اين ديدار باشند.

ملوان در تنها فصل‌ سوم ليگ برتر غايب بوده است تا به اين ترتيب از تاريخچه ديدارهاي پرسپوليس - ملوان در اين فصل خبري نباشد.

در تاريخچه ديدارهاي دو تيم، ملوان به عنوان ميهمان عملکرد بهتري داشته و موفق شده است 4 بازي را در تهران به سود خود به پايان برساند و اين در حالي است که قرمزها تنها دو بار در انزلي حريف خود را شکست داده‌اند.

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: