‍‍
صفحه نخست » ورزشي کد خبر: ۲۰۰۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۴
تعداد بازدید: ۱۴۵۷
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|
کشکان: دیدار استقلال ایران برابر بوریرام تایلند از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید تا آبی‌های پایتخت یک گام دیگر برای رسیدن به جمع چهار تیم نهایی نزدیک‌تر شوند. تک گل این دیدار را خسرو حیدری در دقیقه دوم این دیدار به ثمر رساند.
 

 دیدار استقلال ایران برابر بوریرام تایلند از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید تا آبی‌های پایتخت یک گام دیگر برای رسیدن به جمع چهار تیم نهایی نزدیک‌تر شوند. تک گل این دیدار را خسرو حیدری در دقیقه دوم این دیدار به ثمر رساند.

 خسرو حیدری در دقیقه 2 مسابقه دروازه بوریرام تایلند را روی یک سانتر ارسالی باز کرد تا هواداران استقلال برای دیدن گل آسیایی تیم محبوب‌شان خیلی انتظار نکشند.عبدالرحمان عبدو داور قطری قضاوت به سوچای نوتنوم، سوخا و سریسای از بوریرام کارت زرد نشان داد.

همین گل سریع باعث شد آبی‌پوشان در این دیدار تلاش کرده تا حساب شده بازی کنند و بیشتر بازی را کنترل کردند تا با یک پیروزی به تایلند بروند. البته برد یک بر صفر خیلی پیروزی اطمینان بخشی نیست با این حال استقلال برای رسیدن به جمع چهار تیم آسیا 90 دقیقه دیگر باید بازی کند. آبی‌پوشان با یک مساوی می‌تواند به نیمه نهایی برسد.

در نیمه دوم این دیدار، تیم بوریرام کار را تهاجمی آغاز کرد. آنها در دقیقه 52 درحالی که مدافعان استقلال در یارگیری دچار اشتباه شده بودند، در آستانه تک به تک شدن با رحمتی بودند که دخالت محمد قاضی منجر به یک کرنر برای آنها د. پس از دو دقیقه وقفه در این دیدار، بوریرامی‌ها در دقیقه 54 از کرنر ارسال می‌توانستند خطرساز شوند که ضربه مهاجم بوریرام از پشت محوطه استقلال با اختلاف کمی راهی اوت شد.

در ادامه استقلالی‌ها تلاش کردند تا با حفظ توپ در میانه میدان، سعی در کنترل بازی داشته باشند. آنها تا حد زیادی هم در این امر موفق بودند و حتی در دقیقه 62 فردین عابدینی می‌توانست در موقعیتی تک به تک دروازه بوریرام را برای بار دوم بازکند که با تکل از پشت مدافع بوریرام، این فرصت استقلال تبدیل به کرنر شد.

در ادامه بوریرامی‌ها در یک ضدحمله در دقیقه 64 در آستانه باز کردن دروازه استقلال قرار گرفتند. ارسال از جناح راست استقلال با ضربه سر خسوس همراه شد که با واکنش خوب مهدی رحمتی این توپ راهی کرنر شد.

تنها سه دقیقه لازم بود تا استقلالی‌ها موقعیت خطرناک بوریرامی‌ها را جبران کنند. شوت ساموئل در دقیقه 67 از پشت محوطه جریمه بوریرام به شکلی خطرناک از کنار دروازه بوریرام راهی اوت شد.

در دقیقه 71 اشتباه مهدی رحمتی می‌رفت تا کار دست استقلال بدهد. این دروازه بان در خروج اشتباه کرد و می‌رفت که مهاجم بوریرام کار را به تساوی بکشاند که رحمتی با جبران اشتباهش، به صورتی زیرکانه توپ را از جلوی مهاجم بوریرام دفع کرد.

در دقیقه 75، شوت سنگین خسرو حیدری از پشت محوطه جریمه بوریرام به شکلی بسیار خطرناک بعد از برخورد به بالای تور دروازه راهی اوت شد. این شوت تماشاگران استقلال را به وجد آورد و آنها که دقایقی را در سکوت سپری کرده بودند را مجددا به تشویق تیمشان وادار کرد.

در دقیقه 89، ضربه سنگین اسمار از پشت محوطه 18 قدم با واکنش خوب مهدی رحمتی به کرنر رفت تا بهترین موقعیت حریف بی ثمر شود.

در پایان تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه این دیدار بی حاصل ماند تا استقلال ایران با حساب یک بر صفر، حریف تایلندی‌اش را شکست دهد البته تیم تایلندی در بازی گروهی بهتر از استقلال بازی کرد.

ترکیب استقلال:سید مهدی رحمتی،پژمان منتظری، امیر حسین صادقی،هاشم بیک زاده( از دقیقه 55فردین عابدینی)،حنیف عمران زاده،جی لویید ساموئل، جواد نکونام، سیاوش اکبرپور( از دقیقه 88 محمد مهدی نظری)، خسرو حیدری،فرهاد مجیدی( از دقیقه 63 آرش برهانی) و محمد قاضی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب بوریرام:سیوارک تدوسانگنون، پراتوم چاتانگ، چارلی یانیک، اوسمار باربا، تانساک سریسای( از دقیقه 68 آناوین جوجین)، سوچاو نوتنام،جیروات ماخاروم، چتیپات تانکلانگ، ادیدساک کرایسون، سوری سوخا و بروکال

سرمربی: گوران درولیچ

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: