‍‍
صفحه نخست » ورزشي کد خبر: ۲۰۴۰
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: ۱۵۶۱
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

کشکان: در مسابقات روز نخست كشتي آزاد قهرماني نوجوانان جهان که امروز (2 شهریور ماه)در شهر زرنيانين صربستان برگزار شد، يونس امامي و كامران قاسم پور به مدال نقره رسیدند.

 

در پایان روز نخست مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان يونس امامي و كامران قاسم پور نمايندگان اوزان 42 و 69 كيلوگرم كشورمان پس از حضور در ديدار فينال مقابل حریفان خود شکست خوردند و به مدال تقره رسیدند وحسین شهبازی در وزن 85 کیلوگرم نیز با شکست در دیدار رده بندی پنجم شد.به این ترتیب تیم ایران با کسب 25 امتیاز پس از کشورهای روسیه،آذربایجان و هند که به ترتیب 42، 38 و30 امتیاز کسب کردند در مکان چهارم جدول رده بندی قرار گرفت.

 

 

 
بر این اساس در وزن 42 كيلوگرم يونس امامي در دور نخست با نتيجه 8- صفر آستين گومز از آمريكا را شكست داد وي در دور بعد نيز جاتين جاتين از هند را با نتيجه 7- 6 شكست داد و به ديدار نيمه نهايي راه يافت وي در اين ديدار تميرلان علي اف از روسيه را با نتيجه 4- 3 مغلوب كرد و به ديدار نهايي راه يافت. وي در ديدار فينال با شکست مقابل ريو ماتسويي از ژاپن دوم شد .

 

در وزن 69 كيلوگرم كامران قاسم پور در دور نخست گئورگي مليتوف از يونان را با نتيجه 7- صفر شكست داد. 

وي در دور بعد با نتيجه 9- 5 تيگران ميناتساكيان از ارمنستان را مغلوب كرد. قاسم پور در دور سوم تيمور بيژويف از روسيه را با نتيجه 8- صفر شكست داد و به مرحله نيمه نهايي راه يافت. 

وي در اين مرحله نيز با نتيجه تاريل گافرينداشيولي از گرجستان را نيز 8- صفر شكست داد و به ديدار فينال راه يافت. قاسم پور در دیدار نهایی مقابل عبدالسليم محي‌الدين‌اف از آذربايجان مغلوب شد وبه مدال نقره بسنده کرد.

 

 
در وزن 85 كيلوگرم حسين شهبازي در دور نخست با نتيجه 8- صفر از سد داواجامتس از مغولستان گذشت وي در دور دوم نيز با نتيجه 7- صفر رازميك پوقوسيان از ارمنستان را شكست داد. شهبازي در دور سوم با نتيجه 7- صفر مغلوب عبدالرشيد سعدا‌له‌يف از روسيه شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه شانس مجدد راه یافت. شهبازی در این مرحله پراوین پراوین از هند را شکست داد و برای کسب مدال برنز با نورماگمود گادژی یف از آذربایجان مسابقه روبرو شد و با شکست مقابل این حریف آذری پنجم شد.
 
 
 
 
در وزن 50 كيلوگرم ابوالفضل حاجي پور در دور نخست با نتيجه 9- 5 مخامد كوياتبك از قزاقستان را شكست داد اما در دور بعد مقابل اسپنسر لي از آمريكا 8- صفر مغلوب شد و با توجه به شكست اين كشتي گير در دور بعد، حاجي‌پور از دور رقابت‌ها كنار رفت.در این وزن کشتی گیران روسیه و آذربایجان راهی دیدار نهایی شدند.

در وزن 58 كيلوگرم جمال عبادي در دور اول با نتيجه 9- صفر ريل پاريسين از كانادا را شكست داد ولي در دور بعد با نتيجه 9- صفر مغلوب ري هيگوچي از ژاپن شد و با توجه به شكست اين كشتي گير ژاپني در دور بعد، عبادي از دور رقابت‌ها حذف شد.در این وزن نمایندگان ترکیه و گرجستان راهی دیدار فینال شدند.

مسابقات پنج وزن دوم این مسابقات فردا(3 شهریور)برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: