‍‍
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: ۱۵۲۹
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

کشکان: حجت السلام والمسلمین محمد دلشادیان بیان داشت: امام صاددق (ع) به عنوان پایه گذار مذهب جعفری با نوشتن ادعیه و روایات و احادیث مختلف و با تربیت بیش از چهار هزار شاگرد نقش مهمی در ترویج و تقویت دین مبین اسلام داشتند.

حجت السلام والمسلمین محمد دلشادیان در خصوص کرامات و فضایل این امام همام بیان داشت: امام صاددق (ع) به عنوان پایه گذار مذهب جعفری با نوشتن ادعیه و روایات و احادیث مختلف و با تربیت بیش از چهار هزار شاگرد نقش مهمی در ترویج و تقویت دین مبین اسلام داشتند.

حجت السلام والمسلمین دلشادیان افزود: هرچه اسلام دارد  از قرآن و ائمه اطهار (ع) به ما رسیده به واسطه وجود نورانی امام صادق (ع) است. وی با بیان اینکه واجب است در روز و شب شهادت ایشان به عزاداری بپردازیم، یاد آورشد: ترویج و شکوفایی فرهنگ دینی و مذهبی اولویت نهضت امام صادق ع بود که باید اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان ون وجوانان با سیره رفتاری وعلمی آن حضرت بیشتر آشنا شوند. حجت السلام والمسلمین دلشادیان عنوان کرد : همه می دانند انقلاب ما به پشتوانه نوجوانان وجوانانی به پیروزی رسید که درفعالیتهای مذهبی شرکت داشتند و امروز نباید ازاین اقشار غافل ماند.

این مراسم به همت موسسه خیریه باب الحوائج (ع) و هیئت محبین امام حسن مجتبی (ع) برگزار شده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: