‍‍
صفحه نخست » اقتصادي کد خبر: ۲۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۰
تعداد بازدید: ۱۴۴۷
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

کشکان: وزیر امور اقتصادی و دارایی تغییرات در این وزارتخانه را آغاز کرد.

 
علی طيب نيا وزیر امور اقتصادی و دارایی در حكمي، محمد شرفشاهي را به سمت مديركل دفتر وزارتي منصوب و از خدمات ابراهيم حكيمي مدير كل سابق اين دفتر تقدير كرد.

وي در مراسم توديع و معارفه مديركل جديد دفتر وزارتي وزارت امور اقتصادي و دارايي با بيان اينكه شرفشاهي از همكاري قديمي نهاد رياست جمهوري است، گفت: به دليل اهميت هماهنگي امور مربوط به ستاد وزارتخانه از او خواستم مسووليت دفتر وزارتي را برعهده بگيرد.

طيب نيا درخصوص نقش و جايگاه وزارت اقتصاد تاكيد كرد: وزارت اقتصاد متولي تنظيم سياست‌هاي مالي و اقتصادي كشور است.

وي افزود: امروز ما در خطيرترين و حساس ترين مقاطع تاريخ اقتصاد كشور هستيم.

وزير اقتصاد تصريح كرد: تورم شديد، رشد اقتصادي منفي در حد 5.5 درصد، بيكاري و خيل گسترده جوانان بيكار و جوياي كار، مطالبات گسترده اي كه براي مردم از دولت يازدهم ايجاد شده و نيز راي اعتماد بي سابقه نمايندگان مجلس باعث سنگيني مسئوليت ما شده و بايد تلاش كنيم از اين شرايط عبوركنيم.

طيب نيا از همكاران خواست همانند گذشته همكاري صميمانه اي جهت پيشبرد اهداف وزارتخانه داشته باشند.

وزير اقتصاد همچنين ابراهيم حكيمي را به عنوان مشاور وزير و مديركل دفتر ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات وزارت امور اقتصادي و دارايي منصوب و از زحمات جلال الدين حيدري مديركل سابق اين دفتر تقدير كرد.

در ادامه اين مراسم مديركل دفتر وزارتي با قدرداني از حسن اعتماد وزير اقتصاد اظهار داشت: راي مجلس شوراي اسلامي به دكتر طيب نيا راي پرمعنايي بود.

شرفشاهي افزود:ر اي بالا و بي سابقه مجلس شوراي اسلامي به وزير اقتصاد حكايت از اين دارد كه حوزه فعاليت ها و حيطه مسووليت هايي كه برعهده هريك از ماست، بايد با تلاش و سعه صدر بيشتر تحقق پيدا كند.

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: