‍‍
صفحه نخست » کد خبر: ۲۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: ۹۴۱
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

موسی نوری قلعه‌نو صبح روز چهارشنبه در مسیر عزیمت به محل کار خود توسط تعدادی از افراد مسلح مورد حمله قرار گرفت و به دلیل اصابت گلوله جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش کشکان و به نقل از مهر، موسی نوری قلعه‌نو صبح امروز چهارشنبه در مسیر عزیمت به محل کار خود توسط تعدادی از افراد مسلح مورد حمله قرار گرفت و به دلیل اصابت گلوله جان به جان آفرین تسلیم کرد.

فرماندار زابل با تایید این خبر و ضمن خودداری از تشریح جزئیات بیشتر به خبرنگار مهر گفت: جزئیات و چگونگی این حادثه از طرف مسئولان ذیربط در حال پیگیری است.

هوشنگ ناظری افزود: متاسفانه در این حادثه دادستان زابل و راننده وی بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست دادند که موجب تاثر بسیاری از مردم و مسئولان شد.   

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با مهر ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی اظهار داشت: پس از دریافت اطلاعات لازم در خصوص جزئیات و دلایل این اقدام کور و جنایتکارانه پرونده این ترور از طریق کمیسیون امنیت ملی پیگیری خواهد شد.

سید باقر حسینی افزود: تا این لحظه جزئیات بیشتری در راستای انگیزه و یا عوامل شرکت کننده در این اقدام جنایتکارانه دریافت نشده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: