‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۳۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۸
تعداد بازدید: ۲۵۸۴۶
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

تمرین تاکتیکی گردان امام حسین(ع) در شهرستان کوهدشت برگزار شد.

به گزارش آسوبان، فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت و فرمانده قرارگاه امام حسین(ع) اظهار داشت: در این رزمایش گردان امام حسین(ع) با رمز یا مهدی(عج) با هدف حفظ آمادگی رزمی، تداوم آموزش های نظامی و ارتقای معنویت و اخلاق بسیجیان شرکت کردند.

رزمایش 

سرهنگ آدینه وند با بیان این که این رزمایش به مدت دو روز و در منطقه ی داوودرشید برگزار خواهد شد؛ افزود: مهارت و تمرین، سهم بسزایی در افزایش ارتقای سطح توان نیروها دارد.

رزمایش

وی ارتقای توانایی ها و آمادگی های رزمی را جهت حفظ و انسجام و حفظ روحیه ایثارگری در بسیجیان دانست و اظهار داشت: بسیج، نمادی ارزشمند از ظرفیت انقلابی مردم ایران برای ایستادگی در برابر قدرت های شرق و غرب و مزدوران آن ها بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: برگزاری رزمایش های سخت و سنگینی که بسیجیان ما در ایران اسلامی اجرا می کنند؛ موجب هراس دشمن خواهد بود.

رزمایش

 

رزمایش

سرهنگ آدینه وند با بیان اینکه بسیج از بدنه ی مردم است؛ تصریح کرد: بسیج از بدنه مردم است و امروز نیز روز بیداری ملت ها است.

وی این رزمایش را فرصتی مناسب بریا کسب معنویت و پیوند با آرمان های شهدا دانست و بیان داشت: ملت ایران نیز در قالب بسیج آمادگی خود را همیشه حفظ کرده اند.

در این رزمایش سردار توکلی، فرمانده تیپ 57 سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان و جمع کثیری از بسیجیان حضور داشتند.

رزمایش 

 

رزمایش 

 

رزمایش 

رزمایش 

رزمایش

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: