‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۳۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۸
تعداد بازدید: ۱۵۱۸
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

جلسه ستاد راهیان نور با حضور فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت و اعضای این ستاد در سالن جلسات سپاه کوهدشت تشکیل شد.

به گزارش آسوبان؛ جلسه ستاد راهیان نور با حضور فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت و اعضای این ستاد در سالن جلسات سپاه کوهدشت تشکیل شد.

راهیان نور شهرستان کوهدشت 

در این جلسه که به میزبانی سرهنگ آدینه وند فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت برگزار شد، وی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای جنگ تحمیلی و شهدای گلگون کفن 8سال دفاع مقدس بر لزوم برنامه ریزی مدون در راستای بهره مندی معنوی شرکت کنند گان در اردوی راهیان نور تاً کید کرد .

سرهنگ آدینه وند برنامه ریزی اصولی و مدون  در راستای نیل به اهداف عالیه این حرکت فرهنگی را خواستار شد.
 
آدینه وند تصریح کرد: حرکت فرهنگی اعزام راهیان نور نتایج ارزشمندی در راستای انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان در برداشته است.
 
وی خاطر نشان کرد:تلاش دشمنان از جهات مختلف این بوده که ارزش ها و پیام دفاع مقدس به مرور زمان از بین برود و حرکات موذیانه ای که با حمایت کشورهای غربی شروع شده بود و یک عده هم آن در داخل دنبال می نمودند که ارزش های دفاع مقدس دیگر قدیمی شده و به دنبال آن بودند که ایثارگری و تلاش های عزیزان ما در دوران دفاع مقدس، در نسل های بعدی فراموش شود تا این که مقام معظم رهبری مانند همیشه ورود نمودند و دستور دادند که اردوهای راهیان نور تشکیل شود.
 
فرمانده سپاه کوهدشت در ادامه گفت: این اردوها هر ساله گسترده تر از قبل به خصوص برای نسل هایی که دوران جنگ را ندیده اند برگزار می شود و یکی از بهترین راه ها برای مقابله با تهاجم فرهنگی و زنده کردن ارزشهای ایثار و شهادت و دفاع مقدس است.
 
لازم به ذکر است در راستای برگزاری هرچه بهتر اعزام کاروان های راهیان نور تصمیماتی اتخاذ گردید و مقرر شد ،کاروان های اعم از بسیجیان خواهر و برادر به این اردوها اعزام گردند.
 
خبر: رسول رضایی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: