‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۴۳۶۷
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۶
تعداد بازدید: ۳۴۴۵
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در يادواره شهداي 20 شهيد منطقه ی آزادبخت گفت: جنگ قدسی رزمندگان باعث مقدس شدن جنگ می شود.

به گزارش آسوبان، در اين مراسم فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ضمن بيان خاطراتي از دوران دفاع مقدس، رهبري حکيمانه حضرت امام خميني (ره) را از مسلم ترين عامل پيروزي تثبيت و تداوم انقلاب دانست و افزود: استکبار به دنبال این بود که صدام بماند؛ اما امام مظلومانه و تنها و غریبانه روی حرفش ماند و گفت کسی که اشغال کرده، به مرزش برود و کسی که جنگ را شروع کرده باید خسارات را بدهد.

سردار کشکولی نوع جنگ را جنگ آسمانی دانست و بیان داشت: جنگ قدسی رزمندگان باعث مقدس شدن جنگ شد.

وی با بیان اینکه رزمندگان برای جنگ نمی رفتند؛ بلکه برای یک فضای معنوی، روحانی و صمیمی می رفتند؛ اظهار داشت: خلوص نیت، باعث پیروزی جنگ می شد و دعا رمز موفقعیت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با اشاره به رشادت های رزمندان اسلام در دوران دفاع مقدّس، گفت: الگوی این عزیزان برگرفته از حماسه و ایثار بود.

سردار کشکولی ضمن بیان خاطراتی از دوران جنگ، ﺗﺄکید نمود: شهدای ما کسانی بودند که با سخت ترین شرایط به شهادت رسیدند و با جانفشانی خود باعث شدند ما با عزت و آبرو و در آسایش زندگی کنیم.

انتهای پیام/

خبر: رسول رضایی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: