‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۴۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۰
تعداد بازدید: ۸۰۰۳
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

سرهنگ عباس آدینه وند فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت؛ پیروی از ولایت فقیه رمز حضور مردم در حماسه نهم دی ماه بود

به گزارش آسوبان، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت در حاشیه بزرگداشت فرا رسیدن سالروز حماسه تاریخی 9 دی ماه، اظهار داشت: 9 دی یعنی تجلی هوشمندی و بصیرت مردم یعنی تقابل حق و باطل است.

سرهنگ آدینه وند بیان داشت:حضور حماسی مردم در نهم دی ماه نشان از هوشیاری و تبعیت مردم  از مقام عظمای ولایت دارد و خلق چنین صحنه هایی دشمنان انقلاب و فتنه گران را وادار به عقب نشینی می کند.

وی گفت: در حالی که غبار فتنه و تزویرجامعه را فرا می گیرد؛ این مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی هستند که با  خروشی عظیم بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و با رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان می کنند و دشمنان قسم خورده خود را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام می گذارند.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت افزود: حضور مردم در نهم دی ماه حیله های خودفروختگان داخلی را نقش بر آب کرد.

سرهنگ آدینه وند با بیان اینکه نهم دی ماه یک روز نیست؛ بلکه یک جریان تاریخی و ماندگار است؛ تصریح کرد: پیروی از ولایت فقیه رمز حضور مردم در حماسه نهم دی ماه بود و حماسه نهم دی ماه 88 عمق احساس مردم نسبت به ولایت فقیه را به جهانیان نشان داد.

سرهنگ آدینه وند در پایان اظهار داشت: حماسه نهم  دی قیام عاشوراییان علیه عاشورا ستیزان و معجزه ای دیگر از جنس انقلاب اسلامی بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: