‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۵۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۶
تعداد بازدید: ۷۱۷
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی، قرآنی و معنوی است.

به گزارش آسوبان، امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی، قرآنی و معنوی است.

حجت الاسلام طهماسبی با طرح این پرسش که ما برای چه منظوری انقلاب کردیم به برای جایگزین کردن ارزش های متعالی به جای رسومات و خرافات منحط و ضد اسلامی در انقلاب اسلامی اشاره و اظهار داشت: حکومت گذشته درت مام زوایای زندگی آن همه فساد و فحشا و منکرات  بود.

وی با بیان اینکه باید بیش از پیش مواظب رفتار و کردارخودتان باشیم؛ بیان داشت: ما و شما الگوی اسلام هستیم و باید به نحو احسن از خلق و خوی اسلامی و انسانی بهره مند باشیم.

 امام جمعه شهرستان کوهدشت ضمن اشاره به اینکه دنیای غرب با تبلیغات وسیع و هزینه های بسیار زیاد با ساختن فیلم های خشن و کارتونهای تخیلی برای جوانان و نوجوانان ما برنامه ریزی می کنند؛ تصریح کرد: این حرکت غرب استعمارگر فقط برای ایران نیست؛ آن ها قصد دارند دنیا را به نابودی بکشانند و این ها از صهیونیست ها خط می گیرند.

حجت الاسلام طهماسبی  با بیان اینکه باید با برنامه های جذاب در مساجد و مدارس و مجالس مذهبی با جوانان صحبت کرد و از خلاقیت و فکر و اندیشه جوانان استفاده کرد؛ بیان داشت: ماهواره، خانواده ها را به قهقرا و نابودی می کشاند؛ ما باید بدانیم هر دیش ماهواره ای که بر بالای خانه ای مستقراست؛ سفیری و نگهبانی از دشمنان دین و قرآن است و برای غرب و صهیونیست و وهابیت فعالیت می کنند.

وی افزود:  باید با منطق و دلیل و برهان خانواده ها را از استفاده غلط از ماهواره منع کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: