‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۵۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: ۸۷۶
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

 تعرضی که به دو نوجوان ایرانی در گیت فرودگاه جده صورت گرفت؛ نه تنها در سرخط اخبار قرار گرفت؛ بلکه با موجی از واکنش های مردم و مسئولین همراه شد.

به گزارش آسوبان، تعرضی که به دو نوجوان ایرانی در گیت فرودگاه جده صورت گرفت؛ نه تنها در سرخط اخبار قرار گرفت؛ بلکه با موجی از واکنش های مردم و مسئولین همراه شد.

بنا بر این گزارش بسیاری از مردم این اقدام دو نیروی عربستان را ناشایست و خلاف قوانین بین المللی خوانده و با اعلام اینکه از سفر حج عمره، انصراف می دهیم؛ این اقدام را محکوم کردند.

کمپین مردمی محکومیت اقدامات عربستان

شهرستان کوهدشت نیز همراه با موج واکنش های مردمی به کمپین محکومیت اقدام نیروهای عربستانی پیوست.

محمد معلم است. او اقدامات عربستان در حمله به یمن را ضد قوانین بین اللملی می داند و می گوید: حمله به یمن هیچ منطقی ندارد.

کمپین مردمی محکومیت اقدامات عربستان

این شهروند کوهدشتی با اعلام محکومیت تعرض به دو نوجوان زائر ایرانی، این اقدام را خدشه دار کردن احساسات و علائق مذهبی مردم ایران دانست و بیان داشت: کعبه، حرم امن الهی است؛ نباید در این حرم امن هیچ گونه تعرض و یا هر اقدام ناشایستی صورت بگیرد.

رضا از کسبه بازار شهرستان کوهدشت است. او هم این اقدام عربستان را نفی می کند و می گوید: در هیچ آیینی، تعرض آن هم به دو نوجوان پذیرفته نیست.

کمپین مردمی محکومیت اقدامات عربستان

این شهروند با اعلام انزجار از حمله عربستان به یمن، اظهار داشت: عربستان نباید منطقه را به ناامنی بکشاند.

دو جوان کوهدشتی هم با محکومیت این اقدام به کمپین پیوستند و اظهار داشتند عربستان نباید امنیت مردم را به خطر بیاندازد.

کمپین مردمی محکومیت اقدامات عربستان

این دو شهروند کوهدشتی، موج کمپین ها در شبکه های اجتماعی را اقدامی مردمی می داند و می گوید: مردم هر جا که احساس کنند؛ حضورشان نتیجه بخش است به همراهی خواهند پرداخت.

کمپین مردمی محکومیت اقدامات عربستان

بنا بر این گزارش، کمپین های مختلفی در جهت محکومیت اقدامات عربستان در شبکه های اجتماعی در حال فعالیت است و فضای مجازی همراه با واکنش های مردمی به محکومیت اقدامات عربستان پرداخته است.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: