‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۷۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
تعداد بازدید: ۶۸۷
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد خطاب به همسر فداکار جانباز صد درصد لرستانی، وی را نمونه کامل یک بانوی بسیجی عنوان کرد و گفت: شما الگوی بارز یک مادر،همسر زن مسلمان با وجهه‌ای ملی و بین‌المللی  هستید.

به گزارش آسوبان به نقل از خبر افلاک، سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با حضور  جمعی از کارکنان این مجموعه  با سید نور خدا موسوی؛جانباز صد درصد لرستانی دیدار کردند.

در این دیدار فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد خطاب به همسر فداکار این جانباز وی را نمونه کامل یک بانوی بسیجی عنوان کرد و گفت: شما الگوی بارز یک مادر،همسر زن مسلمان با وجهه‌ای ملی و بین‌المللی  هستید.

سرهنگ بازگیر با اشاره به صبر زینب گونه همسر شهید زنده سید نور خدا موسوی گفت:اجر و پاداش  سرکار خانم حافظی در محضر پروردگار اگر بیش‌تر از جانبازی سید نباشد کم‌تر هم نیست.

وی خطاب به همسر شهید زنده سید نور خدا موسوی گفت: شما با صبر و پرستاری پر از مهر و علاقه‌تان از سید  ضمن این‌که پرچمِ رسالت خطیر حفظ انقلاب و اسلام را به دوش گرفته‌اید و ادامه‌دهنده این راه محسوب می‌وید.

فرمانده سپاه خرم‌آباد اظهار داشت: در اواخر ماه مبارک رمضان به دیدار سید آمدیم تا این بزرگوار هم قوت قلب ما برای  ادامه کار در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و هم  شفیع ما در آخرت باشند.

وی ضمن تشکر ویژه از زحمات بی‌شائبه همسر سید نور خدا موسوی در مسیر مراقبت از  جانباز فداکار انقلاب اسلامی  که در حالت اغما به سر می‌برد وی را نمونه یک زن مسلمان واقعی معرفی کرد.

سرهنگ بازگیر در پایان  برای تمامی  جانبازان جبهه اسلام بالأخص سید نور خدا موسوی از خداوند متعال طلب شفای عاجل کرد.

سرهنگ بازگیر؛فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد

کبری حافظی؛همسر شهید زنده به معرفی مختصر در رابطه با زندگی‌نامه سید پرداخت و گفت: سید در ۱۷اسفند سال ۸۷ در منطقه لار سیستان در درگیری با گروهک تروریستی ریگی به درجه جانبازی نائل آمد.

همسر شهید زنده گفت: بنده از دوران راهنمایی بسیجی بوده و افتخارم این است که همیشه در کنار بسیج و پیرو ولایت بودم.

وی یادآور شد:بارها بعد از مجروحیت آقا سید تا چند ماه روضه می‌گرفتم تا خانم حضرت زینب (س) پرستاری از فرزند حضرت زهرا (س) را نصیب من کند و خدا رو شکر همین اتفاق هم افتاد.

همسر شهید زنده سید نور خدا موسوی بابیان این‌که اولین گزارش  و یادبود برای آقا سید را مجموعه سپاه  برپا کرد تأکید کرد: من قدردان مجموعه سپاه پاسداران هستم و از این مجموعه تشکر ویژه می‌کنم.

خانم حافظی گفت :راه پرفرازونشیبی و پرخطری  پیش روی من است از تمامی عزیزان برای به پایان رساندن این مسیر با نهایت سرافرازی، التماس دعا دارم.

وی گفت:سید فرمانده یگان تکاوری زاهدان بودند و برای انجام مأموریت به‌عنوان جانشین فرماندهی در لار اعزام می‌شوند که در همین زمان یک درجه‌دار مشهدی که بنا به دلایلی از سوی فرماندهی توبیخ می‌شوند با وساطت آقا سید جهت ادامه خدمت به او فرصت داده می‌شود؛تا این‌که فردا این اتفاق برای سید می‌افتد و همین درجه‌دار مسئول انتقال آقا سید به بیمارستان می‌شوند و همین درجه‌دار عنوان کرده که به من گفته‌شده بود چون مسیر پر از تیر و ترکش است ممکن است در این راه کشته بشوم اما چون دیروز آقا سید به فرمانده من گفته بودند که من روزی به کار می‌آیم؛قطعاً امروز همان روز است .

حافظی ادامه داد: همین درجه‌دار آقای فدایی بیان کرده که در مسیر انتقال آقا سید به بیمارستان شاید بیش از صد گلوله به ماشین ما اصابت کرده و من هر بار شهادتین را خواندم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: