‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۷۹۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: ۳۹۷
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

مادر شهید دهه کرامت گفت: زیبایی "سجاد" پسرم به گونه ای بود که همه به او می گفتند"یوزارسیف"؛ اکنون دیگر یوزارسیف من شهید شده و به نزد پروردگارش برگشته است.

به گزارش آسوبان به نقل ازآساره خبر "فریده کریمی" مادر شهید "سجاد یار احمدی" گفت: "سجاد" بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد و مهربان و یکی از خصوصیات بارزی که داشت بسیار مردمی و شهادت از آروز های فرزندم بود.

مادری که فرزند شهیدش را یوزارسیف می خواند

وی گفت : صبحی که پسرم میخواست به سر کارش برود سفارشی که شب به پدرش کرد به من هم همان را سفارش کرد؛ عموی سجاد در حال ساخت یک ساختمان بود او به پدرش گفت که در این زمینه به عمویش کمک کند تا ساختمانش را زودتر بسازد و در حالی که می  خواست برود محل کار و مشغول بستن بند کفشهایش بود باز هم همان سفارش را کرد و گفت: خودم هم در این زمینه با عمویم همکاری می کنم و این آخرین جمله ای بود که سجاد به من گفت و خداحافظی کرد و برای همیشه رفت و دیگر برنگشت.

مادری که فرزند شهیدش را یوزارسیف می خواند

مادر سجاد گفت : آخرین صبحانه ای که برایش درست کردم یه حالی داشتم سر سفره در حالی که سجاد صبحانه می خورد به سجاد خیره شدم با وجود اینکه صبحانه خوردن سجاد پنج دقیقه طول کشید من نگاهم را از سجاد برنداشتم و تا زمانی که صبحانه را تمام کرد و آماده شد برای رفتن من با سجاد تا داخل حیاط رفتم برای بدرقه اش بعد روی سکوی حیاط ایستادم  وسجاد پایین سکو بود خم شد و بند کفش هایش را بست و سفارش عمویش را  دوباره کرد و خداحافظی کردو از منزل خارج شد.

وی گفت: یکی از حرکات سجاد که همیشه در ذهنم مانده است این هست که وقتی از سر کار می آمد در را باز می کرد و با سر و صدا می آمد داخل  و در را محکم می بست و هی می گفت مادر من آمدم و  سه تا سلام بهم می داد  و این همیشه در ملکه ذهنم باقی مانده  است و الان هنوز نگاهم به دراست و منتظرم که سجاد وارد منزل شود.

مادر شهید سبحانی  افزود: به یاد سجاد طبقه همکف منزلمان را رایگان در اختیار کسانی که جلسه قرآن برگزار می کنند و یا هر کار مذهبی دیگر که دارند گذاشتم و روزهای تاسوعا و عاشورا در اختیار هئیت های مذهبی هست.

مادری که فرزند شهیدش را یوزارسیف می خواند

وی گفت: پسرم از فقیران دستگیری می کرد از ما پول می گرفت و به فقرا میداد و لی هیچگاه به ما نمی گفت که به فقرا کمک می کند و این کار را پنهانی می کرد و بعد از شهادتش فهمیدیم که پولی که از ما می گرفت به فقرا داده است.

کریمی عنوان داشت: سجاد زمانی که سه سال داشت او را کنار سجاده خودم گذاشتم تا نماز را یاد بگیرد خداوند متعال عنایت کرده بود به سجاد و اینکه هم صورت زیبایی و هم سیرت زیبا به او داده بود  زیبایی سجاد طوری بود که همه به او می گفتند یوزارسیف؛ واکنون دیگر یوزارسیف من شهید شده و به نزد پروردگارش برگشت انالله و انا الیه راجعون.

گفتگو: کبری دریکوند

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: