‍‍
صفحه نخست » اجتماعی کد خبر: ۷۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹
تعداد بازدید: ۴۲۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

همگان می دانند دولت تدبیر و امید، کی و چگونه به صورت نقدی محصولات کشاورزان را تحویل گرفت ولی چگونه جرعه جرعه و قطره قطره پول می دهد!

همگان می دانند دولت تدبیر و امید، کی و چگونه به صورت نقدی محصولات کشاورزان را تحویل گرفت ولی چگونه جرعه جرعه و قطره قطره پول می دهد!

بی چاره کشاورزان همان عزیزانی که دستانی زخمی دارند و سیمایی سرشار از رنج. آنان که غرق در بدهی‌اند و با این حال نه تریبونی دارند و نه ریاستی و نه رسانه ای و نه فریاد رسایی که تدبیری بسازد!

یا اهل عالم چند روز قبل عاشورا بود و امام آن کربلا در حالی که بدنی زخمی داشت و لباسی خونین به جهانیان پیام داد ایاک و الظلم…؛ برحذر باشید از ظلم کردن به خصوص به کسانی که توانایی ندارند.

آیا نقدی معامله کردن و نسیه ای و قطره چکانی پرداخت کردن ستم نیست؟ آیا این همه اذیت و آزار و چشم انتظاری کشاورزان ظلم نیست؟! ممکن است بگویید خزانه خالی است. اگر خزانه هم خالی بود چرا واقعیت را به کشاورزان نگفتید و چرا قراردادی شفاف منعقد نکردید؟!

واقعا با این سبک پرداخت از اقتصاد مقاومتی هم می گویید؟! آیا در سال های آینده مردم با خیالی راحت محصولاتشان را تقدیم شماها خواهند کرد؟

عالی جنابان دولت تدبیر و امید ظلم و ستم قبیح است و هرگز فرقی بین نمونه خارجی آن با نمونه داخلی‌اش دیده نشده است. عزیزان مسئول یادمان باشد« الملک یبقى مع الکفر و لا یبقى مع الظلم.»

سید محمدصادق محمدی وفایی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
همشهری
|
-
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
0
0
سلام و درود بر شما سید جلیل القدر چقدر زیبا درد دل زحمت کشان جامعه را بیان فرمودید اما انگار دیگر گوش شنوایی نیست

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: