‍‍
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: ۱۳۱۹
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

هشتمین تور سراسری کتاب کودک در بخش کونانی از توابع شهرستان کوهدشت در استان لرستان به ایستگاه نخستین می رسد.

مسئول گروه تور کتاب کودک در گفت و گو با آسوبان، گفت: تمامی کتاب ها و تجهیزاتی که برای این تور تهیه شده؛ از سوی اعضای تور کتاب و یا از طریق فعالیت های آن ها بوده است.

اسماعیل آزادی با بیان اینکه در این تور کتاب کودک، برای 928 دانش آموز پیش دبستانی، دبستانی و راهنمایی1856 جلد کتاب و هدایایی برای 80 دانش آموزان پیش دبستانی مدارس روستاهای کونانی تهیه شده؛ اظهار کرد: همچنین برای کتابخانه سیب دانش کونانی 2097 جلد کتاب ارسال شده و حدود 100 جلد کتاب با موضوع زنان و همچنین مسایل تربیتی خریداری شده است.

این فعال فرهنگی با تأکید بر اینکه در این تور برای کتابخانه سیب دانش، یک دستگاه کامپیوتر با لوازم مربوطه به همراه یک دستگاه پرینتر نیز اهدا شده و به منظور تأسیس کارگاه آموزش نقاشی و ساختن تصاویر کاغذی به کودکان کونانی انواع لوازم نقاشی از قبیل رنگ و مداد رنگی و قلم مو و کاعذ قیچی، چسب تدارک دیده شده؛ خاطرنشان کرد: امیدواریم با معرفی یک مسئول برای کتابخانه و کارگاه نقاشی و آموزش هایی که به آن ها خواهیم داد؛ شاهد حضور نسلی از نقاشان جوان در منطقه کونانی لرستان باشیم.

تور کتاب در لرستان

وی با اشاره به اینکه گروه تور کتاب کودک همچنین یک خانه فیلم کودک نیز در کتابخانه راه اندازی می کند؛ تصریح کرد: کلیه تجهیزات مورد نیاز آن شامل یک دستگاه تلویزیون 34 اینچ سونی، یک دستگاه ویدئوپلیر به همراه قریب به 50 دی وی دی فیلم کودک و نوجوان که همگی آن توسط منصوری، سینماگر هنرمند ما تهیه و ارسال شده است.

مسئول گروه تور کتاب کودک اظهار کرد: مجموعه ای از این کتاب ها و تجهیزات در قالب یک کتابخانه عمومی با عنوان کتابخانه سیب دانش 3 در یک دبستان دخترانه در کونانی در سالن بسیار مناسبی با حدود 80 متر قرار می گیرد.

تور کتاب کودک در روز شنبه و یک شنبه 8 و 9 آبان، به هزار نفر از دانش آموزان دبستان منطقه کوناني در شهرستان کوهدشت استان لرستان کتاب کودک اهدا می کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: