‍‍
صفحه نخست » سیاسی کد خبر: ۸۰۶۷
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
تعداد بازدید: ۶۹۱
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: امروز دشمن در حال نقشه کشیدن است و بسیج باید تحلیلگر مناسبی از سخنان رهبر انقلاب باشد و اشارات رهبری را درک کند.

به گزارش آسوبان، امام جمعه شهرستان کوهدشت در حاشیه دیدار با بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج با تجلیل از رشادت های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس گفت:ولایت مداری و تبعیت محض از ولایت یکی از ویزگی های بارز بسیجیان است.

حجت الاسلام طهماسبی افزود: امروز مهمترین وظیفه بسیج ابتدائا خود سازی است و تقویت معنویت باید در دستور کار قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: اقثدامات فرهنگی بسیار مهم است و حلقات صالحین در بسیج باید با قدرت و کیقیت بیشتری در همه جا علی الخصوص در ادارات و دوایر دولتی به جد دنبال شود.

امام جمعه کوهدشت در ادامه حرکت به موقع و آمادگی را دو ویژگی دیگر بسیجیان عنوان و اظهار کرد:حضور به موقع بسیج بود که فتنه ۸۸ و سایر فتنه ها را در نطفه خفه نمود.

حجت الاسلام طهماسبی در ادامه بسیج را پرچمدار اسلام نامید و افزود: امروز دشمن در حال نقشه کشیدن است و بسیج باید تحلیلگر مناسبی از سخنان رهبر انقلاب باشد و اشارات رهبری را درک کند.

وی با بیان اینکه جهاد کبیر به عنوان حرکت در مسیر فرهنگ است؛ خاطرنشان کرد: امروز یکی از مصادیق بارز جهاد کبیر حرکت و فضا سازی و اجرای برنامه های مهم فرهنگی است.

img_4381 img_4382 img_4387-copy1  img_4388 img_4391 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: