‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۰۷۹
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴
تعداد بازدید: ۵۵۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

فرماندار کوهدشت، نجات مردم شهرستان کوهدشت و بخش طرهان را در احداث سد معشوره دانست و تصریح کرد: نباید با فضا سازی کار کارشناسی این پروژه را متوقف کرد.

به گزارش آسوبان، شورای اداری بخش طرهان با حضور آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و برخی از مدیران کل استانی و مدیران شهرستانی در محل بخشداری گراب برگزار گردید.

فردی بیرانوند، فرماندار شهرستان کوهدشت در حاشیه این مراسم، ضمن تبریک هفته بسیج و تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: دنیا بداند تا زمانی که این مردم در صحنه هستند و از نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت می کنند ما پیروز میدان هستیم.

وی افزود: زندگی در این بخش، صرفاً بر پایه کشاورزی است و بیش از 90 درصد از اراضی این بخش دیم و به صورت سنتی کاشت می شود و این امر تکاپوی معیشت مردم را نمی دهد.

فرماندار کوهدشت خاطر نشان کرد: از جمله مشکلات اساسی این بخش بیکاری، راه ارتباطی، آب کشاورزی بوده که همه اینها سبب مهاجرت بیش از حد مردم این بخش به نقاط سراسر کشور گردیده است.

فردی بیرانوند، نجات مردم شهرستان کوهدشت و بخش طرهان را در احداث سد معشوره دانست و تصریح کرد: نباید با فضا سازی کار کارشناسی این پروژه را متوقف کرد.

وی افزود: احداث سد معشوره سابقه طولانی دارد و ضرورت احداث آن بر اساس نظر متخصصین و کارشناسان بوده است بنابراین نباید آن را سیاسی کرد  

فرماندار کوهدشت خاطر نشان کرد: احداث این سد باعث می شود همه استان از جمله شهرهای همجوار به خوبی از آن استفاده کنند.

در این سفر 25 مصوبه عمرانی، فرهنگی و ورزشی برای بخش طرهان در نظر گرفته شده که با اجرای آنها تحول مناسبی در منطقه ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/

خبر: میثم میرزایی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: