‍‍
صفحه نخست » گزارش کد خبر: ۸۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
تعداد بازدید: ۹۱۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

وضعیت برخی از معابر شهری، خیابان ها و کوچه های شهرستان کوهدشت با گلایه و اعتراض شهروندان روبرو شده است.

به گزارش آسوبان، وضعیت برخی از معابر شهری، خیابان ها و کوچه های شهرستان کوهدشت با گلایه و اعتراض شهروندان روبرو شده؛ به طوری که آن ها می گویند بیش از 30 سال است که رنگ آسفالت را در برخی از خیابان های این شهرستان به چشم ندیده اند.

شهرداری کوهدشت

بنابراین گزارش، کنده کاری، درزگیری، تردد خودروهای سنگین و حتا عدم استاندارد قیر و آسفالت نیز از دیگر دغدغه های شهروندان محسوب شده و خواستار تسریع در نهضت آسفالت هستند.

بر اساس قانون اصول مهندسی، عمر مفید آسفالت خیابان ها چهار سال بوده؛ این در حالی است که در شهر کوهدشت، عمر آسفالت برخی از خیابان ها و معابر از یک سال هم تجاوز نمی کند و چاله های متعدد، بر نارضایتی رانندگان هم افزوده است.

شهرداری کوهدشت

یکی از رانندگان کوهدشت در این خصوص به خبرنگار آسوبان می گوید: چاله ها و آسفالت های وصله شده، استهلاک خودروها را افزایش می دهد.

وی با بیان اینکه آسفالت های کنده کاری، چیزی جز نارضایتی برای شهروندان و رانندگان در پی ندارد؛ اظهار کرد: در برخی خیابان و یا کوچه ها، حفاری انشعاب ها تا مدت ها ترمیم نمی شود.

شهرداری کوهدشت

وی با بیان اینکه سطح خیابان ها محل کسب و کار رانندگان است؛ خاطرنشان کرد: شهرداری اگر به همان نسبت که در برخورد با مردم و کسب عوارض با سرعت و جدیت عمل می‌کند، در انجام فعالیت ‌های عمرانی نیز کوشا بود، وضعیت خیابان های این شهر بدین گونه نبود.

یکی دیگر از شهروندان کوهدشت در خصوص آسفالت خیابان های سطح شهر کوهدشت می گوید: برخی از کوچه های خیابان بوعلی، بیش از 30 سال است که رنگ آسفالت را به خود ندیده اند.

شهرداری کوهدشت

این شهروند با بیان اینکه در زمستان ها، یخ زدگی مسیر و گل و لای دانش آموزان را آزار می دهد؛ ادامه داد: چرا باید شهرداری، این منطقه را رها کند و به شهروندان خدمات ارائه ندهد؟

وی با تأکید بر اینکه در زمستان کوچه های محله به گِل می نشیند و در تابستان به گرد و خاک، بیان داشت: کوچه های آسفالت نشده این منطقه اسفناک است.

شهرداری کوهدشت

این شهروند اظهار کرد: مردم اینجا از کمبود خدمات شهری رنج می‌برند و حتا کانال روباز منطقه هم از هجوم زباله در امان نیست.

وی می‌گوید: آسفالت انتهای خیابان بوعلی یکی از مناطقی است که باید مورد توجه شهرداری قرار بگیرد.

شهرداری کوهدشت

این شهروند با ابراز تأسف از وضعیت انتهای خیابان بوعلی افزود: در حال حاضر کمتر منطقه ای کودشت وضعیت نابسامان اینجا را دارد.

شهرداری کوهدشت

وی هم چنین با بیان اینکه امروزه کمتر خیابانی وجود دارد که کنده کاری نشده باشد، تصریح کرد: مردم هر روز شاهد خرابی‌های بیشتر خیابان‌ها و معابر شهری هستند.

یکی دیگر از شهروندان با اشاره به کوچه‌های منطقه تازه آباد می‌گوید: بسیاری از کوچه‌ها به ویژه در بافت قدیمی و مناطق حاشیه‌ای شهر هنوز خاکی است و ساکنان و اهالی محل را ناراضی کرده است.

شهرداری کوهدشت

گلایه ی شهروندان زمانی نمود بیشتری پیدا می‌کند که به گفته ی آن ها شهرداری خدمات به آنجا را فراموش کرده است.

از سوی دیگر، نبود هماهنگی میان حفاری و انشعاب ها، انگشت انتقاد مردم کوهدشت را به سمت شهرداری نشانه گرفته و حسرت های آسفالت، وعده هایی است که در معابر و خیابان های زخمی به فراموشی سپرده می شود.

در این رابطه بخوانید:

زباله هایی که در خیابان دفع می شود+ عکس

 کوهدشت در پشت چراغ قرمز معضلات شهری

خواب عمیق شهرداری/ پیراهن مفرغ و بلوط در سال "نو"، "کهنه" است

زباله هایی که روی کاغذ شهرداری دفع می شود

خواب عمیق شهرداری/ لرستان، "جوجه اردک زشتی" که "قو" نیست

وعده های ناتمام یک شهر/ دستی که روی کوهدشت کشیده نمی شود

پای لنگ شهرداری در خدمات شهری 

خواب عمیق شهرداری/ وقتی شهرداری، سنگ تمام نمی گذارد

بوستان هایی که گُل ِزباله می کارند

سرازیری زباله ها در شهر/ سلامت شهروندان ارزشی ندارد

آشغال های بی سطل/ دود زباله ها تنفس را بی هوا می کند

خواب عمیق شهرداری/ یک خیابان که یادگار هزار بن بست است

بازی زباله ها/ شهری که خودنمایی نمی کند

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: