‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: ۳۲۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت: پس از اطلاع از وجود این خانم که مشکل چشمی دارد، از طریق مسئول خانه بهداشت منطقه تخت چان نسبت به شناسایی وضعیت آن اقدام کردیم.

به گزارش آسوبان، پس از انتشار خبر ناتوانی مالی خانم دریکوند که به دلیل نداشتن پول نمی توانست عارضه چشمی خود را مداوا کند در پایگاه اطلاع رسانی بیان روز،شبکه بهداشت ودرمان با همکاری بسیج جامعه پزشکی برای درمان این خانم وارد عمل شدند .

دکتر ناصر بابایی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر در خصوص رسیدگی به وضعیت بیماران خاص که دارای توان مالی نیستند وارد عمل شدیم اظهار داشت:در حاشیه برپایی بیمارستان صحرایی نسبت به شناسایی تعدادی از بیماران که دارای بیماری خاص بودند ولی به دلیل پول تاکنون نتوانستند خود را درمان کنند به همکاری بسیج جامعه پزشکی لرستان اقداماتی انجام داده ایم.

وی عنوان کرد:خانم دریکوند 45ساله از منطقه عشایری تخت چان پس از اطلاع از وضعیتش،از طریق شبکه بهداشت ودرمان نسبت به آوردن این بیمار از منطقه عشایری اقدام کردیم.

بابایی تصریح کرد:باتوجه به اینکه این خانم تحت پوشش هیچگونه بیمه درمانی نیست ابتدا مشکل بیمه درمانی روستایی آن را حل کرده ایم.

بیمارخاص پلدختر

وی با اشاره به اینکه این خانم در بیمارستان امام(ره) مستقر کردیم  تا مراحل درمانی را طی کند اضافه کرد:حالا این بیمار به صورت رایگان از طریق پزشک محرمی از متخصصان جراحی بیمارستان امام(ره) پلدختر در شهرستان مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر یادآورشد:با همکاری بسیج جامعه پزشکی ونهادهای حمایتی پیگیری های انجام داده ایم ،یک بیماری  که دارای اختلال ذهنی وروانی را جهت نگهداری بهتر به یکی از شهرستان های استان منتقل کنیم.

خانم دریکوند در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار بیان روز از زحمات سرپرست و کارکنان شبکه بهداست ودرمان پلدختر و مسئول خانه بهداشت تخت چان قدردانی کرد و اظهار داشت:ما عشایری ها قدردان زحمات مسئولین هستیم و برای سلامتی رهبر و موفقیت نظام جمهوری اسلامی دعا می کنیم.

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: