‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: ۳۲۷
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

حسن رضا برخورداری گفت: انتخاب معلم نمونه کشوری از بین معلمان کوهدشت یکی از افتخارات آموزش و پرورش این شهرستان است.

به گزارش آسوبان، حسن رضا برخورداری بیان داشت: اولین معلم خداوند است چون علم و دانش را نخستین بار او به انسان آموخته است. پس از او پیامبران معلم بوده اند و خداوند در قرآن کریم وقتی می فرماید ما از مردم امی یکی را به پیامبری برگزیدیم در حقیقت ابلاغ معلمی به او می دهد.

وی با بیان اینکه اولین امر به معروف و نهی از منکر هم از جانب خداوند بوده استْ خاطر نشان کرد: انسان یک مبارزه تاریخی با جهل دارد و هر کس در جامعه به دنبال زدودن جهل باشد به نوعی معلم است.

رئیس آموزش و پرورش کوهدشت، آثار استاد مرتضی مطهری را نقشه راه معلمان دانست و افزود: آثار شهید مطهری با وحدت حوزه و دانشگاه در حقیقت علم و دین را با هم آشتی داده است. به خاطر همین کارهای بزرگ بود که حضرت امام خمینی (ره) او را پاره ی تن خود خواند.

برخورداری با بیان اینکه سلامت جامعه در سلامت آموزش و پرورش است، افزود: علیرغم مشکلات مالی و بودجه ای که وجود دارد خوشبختانه آموزش و پرورش کوهدشت عملکرد مثبتی داشته است و در رشته های علمی، فرهنگی و ورزشی مقام های استانی و کشوری مناسبی را کسب کرده ایم.

رئیس آموزش و پرورش کوهدشت، انتخاب معلم نمونه کشوری را از بین معلمان کوهدشت یکی از افتخارات این مدیریت دانست و افزود: ظرفیت های خوبی در شهرستان وجود دارد و این نشان از توانمندی این افراد و عملکرد مناسب آموزش و پرورش است.

برخورداری در پایان ضمن تقدیر از مجموعه همکاران و فرهنگیان آموزش و پرورش کوهدشت از سایر ادارات و ارگانهای دولتی که در قالب تفاهم نامه ها مشارکت خوبی در اجرای برنامه ها دارند قدردانی و خاطر نشان کرد: در راس همه این ادارات همکاری امام جمعه محترم شهرستان در پیشبرد کارها نقش سازنده دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: