‍‍
صفحه نخست » سیاسی کد خبر: ۸۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: ۲۳۲
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکنون در ۱۰ شهر استان لرستان تائید شده است.

به گزارش آسوبان به نقل تسنیم، ناهید پرویز پور از تائید صحت انتخابات در سه شهر دیگر از استان  لرستان طی امروز خبر داد و اظهار داشت: امروز با اعلام هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان لرستان صحت انتخابات در سه شهر بروجرد، رومشکان و سلسله تائید شد.

وی افزود: پیش‌ازاین صحت انتخابات در هفت شهر استان لرستان شامل خرم‌آباد، کوهدشت، الیگودرز، نورآباد، ازنا، دوره چگنی و دورود تائید شده بود که با تائید این سه شهر صحت انتخابات مجموعاً در 10 شهر استان تائید شده و تنها روند تائید صحت انتخابات در شهرستان پلدختر باقی‌مانده که تا پایان این هفته اعلام می‌شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان در رابطه با علت اعلام دیرهنگام تائید صحت انتخابات در برخی شهرهای استان لرستان بیان کرد: به دلیل اعلام اعتراضات گسترده از سوی برخی کاندیداهای انتخابات در این شهرها باید ابتدا اعتراضات بررسی و پس از اعلام نظر نهایی مبنی بر عدم وجود تخلفات انتخاباتی در این شهرها صحت انتخابات تائید می‌شد.

وی تصریح کرد: انتخابات امسال در استان لرستان در کمال صحت و سلامت و با حضور حداکثری مردم برگزار شد و خدشه‌ای بر انتخابات ازنظر وجود هرگونه تخلف شایع وجود ندارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: