‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۸۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
تعداد بازدید: ۴۰۱
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

فردین عسگرزاده، رئیس دادگستری شهرستان کوهدشت در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان گفت: رسانه ها در ایجاد امنیت و افزایش احساس امنیت در جامعه، تأثیر بسزایی دارند.

به گزارش آسوبان، فردین عسگرزاده، رئیس دادگستری شهرستان کوهدشت در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان که پیش از ظهر امروز در محل دادگستری کوهدشت برگزار شد، گفت: رسانه ها در ایجاد امنیت و افزایش احساس امنیت در جامعه، تأثیر بسزایی دارند.

نشست خبری رئیس دادگستری کوهدشت

وی با بیان نقش رسانه ها در انعکاس واقعیتهای جامعه با رعایت اصل انصاف و صداقت در پیشبرد اهداف جوامع اظهار کرد: در انتخابات جاری شهرستان کوهدشت حتا یک پرونده تخلف در خصوص جرایم انتخاباتی وجود نداشته است.

نشست خبری رئیس دادگستری کوهدشت

رئیس دادگستری شهرستان کوهدشت با تأکید بر اینکه در سال گذشته سی هزار و 353 فقره پرونده در زمینه فعالیتهای دادگستری در شهرستان وجود داشته، خاطرنشان کرد: از این تعداد پرونده، 29 هزار و 490 پرونده مختومه اعلام شده است.

نشست خبری رئیس دادگستری کوهدشت

عسگرزاده در خصوص خرده فروشان توزیع مواد مخدر در شهرستان کوهدشت بیان داشت: طبق قانون با این افراد برخورد شده است و از مردم انتظار داریم برای امنیت جامعه و پیشگیری از وقوع جرم با نیروهای انتظامی و دادگستری مشارکت داشته باشند.

نشست خبری رئیس دادگستری کوهدشت

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ گونه کمپ ترک اعتیاد غیرمجاز در شهرستان کوهدشت وجود ندارد، ادامه داد: احداث زندان در این شهرستان یکی از مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به استان لرستان بوده و بعد از تصویب و مشورت در مورد مکان احداث، این زمین خریداری شده است.

نشست خبری رئیس دادگستری کوهدشت

 رئیس دادگستری شهرستان کوهدشت تصریح کرد: ساخت زندان، ساختمان پزشکی قانونی و دادسرای انقلاب در شهرستان کوهدشت جزو مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به لرستان بوده و به تصویب احداث رسیده است.

نشست خبری رئیس دادگستری کوهدشت

عسگرزاده گفت: جرایم مربوط به محیط زیست و منابع طبیعی در شهرستان کوهدشت بر حسب قانون در حال رسیدگی بوده و با متخلفان برخورد می شود.

نشست خبری رئیس دادگستری کوهدشت

دادستان شهرستان کوهدشت نیز در بخش دیگری از نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در کمیسیون منابع طبیعی شهرستان کوهدشت و در طی 4 سال اخیر، هنوز یک متر زمین به شخصی واگذار نشده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: