‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۸۵۱
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
تعداد بازدید: ۳۵۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

«وحید امیری» و «علیرضا بیرانوند» سفیران سلامت و محیط زیست شدند.

به گزارش آسوبان، مراسم تجلیل از افتخارآفرینان لرستانی تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران در استانداری لرستان برگزار شد و در این مراسم «وحید امیری» و «علیرضا بیرانوند» بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران سفیران سلامت و محیط زیست انتخاب شدند.

مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل محیط زیست لرستان در این جلسه در سخنانی با بیان اینکه حفظ محیط زیست دغدغه اول در دنیا محسوب می شود اظهار داشت: در این راستا حفظ محیط زیست یک اجماع جهانی را می طلبد.

وی با بیان اینکه در این زمینه موضوعی که همواره مورد غفلت قرار گرفته و خلا آن احساس می شود بحث فرهنگسازی حفظ محیط زیست است گفت: در این راستا یکی از سیاست های مهم سازمان محیط زیست کشور نهادینه کردن فرهنگ زیست محیطی در جامعه است.

مدیر کل محیط زیست لرستان با تاکید بر اینکه اگر این فرهنگ نهادینه شود خیلی از مسائل و مشکلات حوزه محیط زیست رفع خواهد شد ادامه داد: در این رابطه با رئیس سازمان محیط زیست کشور مکاتباتی داشتیم تا علیرضا بیرانوند و وحید امیری را به عنوان سفیران محیط زیست و سلامت معرفی کنیم که خوشبختانه مورد استقبال معصومه ابتکار قرار گرفت.

فتحی بیرانوند تاکید کرد: پس از معرفی این دو عضو تیم ملی فوتبال کشور به عنوان سفیران محیط زیست و سلامت، به عنوان سفیران بین المللی در این حوزه نیز معرفی خواهند شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: