‍‍
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۲
تعداد بازدید: ۳۶۵
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

رئیس انجمن موسیقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری جشنواره موسیقی جایزه استاد «رضا سقایی» در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش آسوبان، امین عباسیان در جمع خبرنگاران گفت: اولین دوره جشنواره استانی جایزه استاد «رضا سقایی» دوازدهم مردادماه در تالار شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد بصورت استانی برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این جشنواره در دو بخش آوازهای لرستان و پژوهش که بخش اول شامل آوازهای شاهنامه خوانی، شیرین خسرو(نظامی خوانی)، علیدوسی، ساریخوانی، عزیزبیگی، میرونه(میرنوروزی)، مور، هوره و بخش دوم مقاله نویسی راجع به آوازها و آواهای بدون ساز (آواهای چوپانی، لالایی ها و...) است، برگزار می شود.

رئیس انجمن موسیقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان کرد: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده (حداکثر ۱۰ دقیقه) تا تاریخ ۵ مردادماه سال جاری به دفتر انجمن موسیقی لرستان واقع در مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۲۳۸۵۹۸ تماس بگیرند.

عباسیان ادامه داد: داوران این جشنواره را در بخش آوازهای لرستان، ایرج رحمانپور، محمد میرزاوند و غلام سبزعلی و در بخش مقالات دکتر سید سیامک موسوی بر عهده دارند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: