‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۸۶۴
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
تعداد بازدید: ۳۶۲
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: مدیران مدارس هنگام ثبت‌نام دانش آموزان، حق دریافت هیچ هزینه‌ای به‌جز هزینه کتاب درسی و بیمه را ندارند.

به گزارش آسوبان، خدانظر دریکوند در نخستین جلسه ستاد پروژه مهر با اشاره به اینکه مدیران مدارس باید با رویکرد تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت خانواده ها بستر مناسب را برای ثبت نام دانش آموزان فراهم کنند، اظهار داشت: دریافت هیچ هزینه ای به استثنای هزینه کتب درسی و بیمه دانش آموزان هنگام ثبت نام قانونی نیست و آموزش و پرورش در صورت مشاهده تخلف برابر مقررات برخورد خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: ستاد پروژه مهر باید از تمام ظرفیت ها برای بهسازی، زیباسازی، تعمیر و تجهیز مدارس استفاده کند و شرایط مطلوبی را برای استقبال از دانش آموزان در ماه مهر فراهم کند.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به بومی سازی دستورالعمل ستاد پروژه مهر و ارسال آن به مناطق و شهرستان ها تاکید کرد و افزود: آموزش و پرورش با تنگناهای مالی و اعتباری مواجه است و  امکان تامین تجهیزات کامل جدید وجود ندارد و ضرورت دارد تا از  منابع موجود حداکثر بهره برداری به عمل آمده و  نسبت به بهسازی و تعمیر تجهیزات اقدام شود.

دریکوند در ادامه سازماندهی و ساماندهی منابع انسانی و ساماندهی فضاهای آموزشی را از جمله وظایف مدیران و روسای آموزش و پرورش برشمرد و گفت: باید قبل از صدور ابلاغ همکاران فرهنگی نسبت به این موارد اقدام شود تا دانش آموزان و خانواده ها با مشکل مواجه نشوند.

وی یادآور شد: دستگاه تعلیم و تربیت به مشارکت داوطلبانه، خیرخواهانه و اختیاری خانواده ها نیازمند است و بدون مشارکت خیرین و خانواده ها آموزش و پرورش قادر به تامین منابع و امکانات مورد نیاز خود نیست.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: