‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۸۶۵
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
تعداد بازدید: ۵۲۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

فردی بیرانوند گفت: راه‌های مواصلاتی در شهرستان کوهدشت ۱۰ درصد از میزان وسعت راه‌های لرستان است. 

به گزارش آسوبان، فرماندار کوهدشت در حاشیه بازدید معاون استاندار لرستان از پروژه های در دست احداث شهرستان کوهدشت گفت: بحران آب شرب در شهرستان کوهدشت بسیار محسوس است.

فردی بیرانوند با بیان اینکه 37 روستا در شهرستان کوهدشت با بحران آب مواجه هستند، اظهار کرد: از این تعداد روستا، آبرسانی در 18 روستا با تانکر انجام می شود.

وی ضمن تقدیر از اقدامات آب و فاضلاب شهری و روستایی، تعداد حلقه های چاه آب در کوهدشت را 20 حلقه چاه دانست و خاطرنشان کرد: 3 حلقه چاه آهکی در روستای پریان، تجهیز شده و یا در دست احداث است و پس از احداث در تأمین آب منطقه مؤثر خواهد بود.

فرماندار کوهدشت با بیان اینکه 6 حلقه چاه آب در اطراف سد هاله حفاری شده، بیان داشت: این چاه های آب آهکی بوده و بیش از 20 کیلومتر دارای خط انتقال آب هستند.

فردی بیرانوند، سد مشعوره را امیدی برای کشاورزان کوهدشت دانست و تصریح کرد: احداث سد معشوره به نتیجه رسیده است.

وی با اشاره به تجمع سپرده گذاران مؤسسه آرمان در کوهدشت ادامه داد: در کوهدشت بیش از 50 میلیاردتومان در مؤسسه آرمان این شهرستان سپرده گذاری شده است.

فرماندار کوهدشت با بیان نگرانی سپرده گذاران مؤسسه آرمان خواستار پیگیری مسئولان شد.

فردی بیرانوند با اشاره به عدم اشتغال و صنعت در شهرستان کوهدشت اظهار کرد: کشاورزی شغل اصلی مردم کوهدشت است و با وجود بحران آب این مسئله با بحران جدی روبرو شده است.

وی، راه های مواصلاتی در شهرستان کوهدشت را 10 درصد دانست و گفت: شهرستان کوهدشت، 14 درصد مساحت لرستان را دارا می باشد و این میزان راه مواصلاتی جوابگوی شهرستان نیست.

فرماندار کوهدشت در بخشی دیگر از سخنان خود خواستار لزوم آسفالت جاده هومیان و ضرون، شیرز و دیگر راه های مواصلاتی شهرستان کوهدشت شد.

فردی بیرانوند با اشاره به انتخابات جاری در این شهرستان اظهار کرد: در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر، حتا یک شکایت از برگزاری انتخابات وصول نشده است.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: