‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۸۶۶
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: ۴۴۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

غضنفری گفت: با مکاتباتی که با بانک مرکزی و سهامدارن مؤسسه آرمان انجام شده، راهکارهایی برای رفع نگرانی سپرده‌گذاران پیشنهاد شده و مورد توافق این مؤسسه‌ قرار گرفته است.

به گزارش آسوبان، مهرداد غضنفری، معاون استاندار لرستان در حاشیه بازدید از شهرستان کوهدشت گفت: شهرستان کوهدشت با وجود ظرفیت های بالایی که دارد، از محرومیت رنج می برد، به طوری که کشاورزی که نقطه قوت این شهرستان است به یک عامل ضعف برای شهرستان کوهدشت تبدیل شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با اشاره به پیگیری احداث سد معشوره در شهرستان کوهدشت اظهار کرد: با پیگیری های استاندار لرستان، مبلغ 50 میلیاردتومان برای احداث این سد درخواست شده است.

وی با تأکید بر آمار بیکاری بالا در شهرستان کوهدشت خاطرنشان کرد: روند اشتغال، یک موضوع مستمر است و هر ساله بر میزان افراد جویای کار افزوده می شود.

معاون استاندار لرستان، آمار بیکاران رسمی در لرستان را 80 هزار نفر دانست و اظهار کرد: سند اشتغال در استان با یک جامعیت خوبی نسبت به اسناد گذشته تهیه شده و با سرمایه گذاری 6هزار و 400 میلیاردتومان تدوین شده است.

غضنفری با اشاره به لزوم توجه به تولید در استان لرستان خاطرنشان کرد: بحران آب در شهرستان کوهدشت با رعایت الگوی مصرف و احداث سد معشوره رفع خواهد شد.

وی با تأکید بر لزوم پیگیری بر احداث پتروشیمی در شهرستان کوهدشت بیان داشت: راه های مواصلاتی در شهرستان کوهدشت مستلزم یک پیگیری جدی از جانب مسئولان است.

معاون استاندار لرستان با اشاره به نگرانی های سپرده گذاران مؤسسه آرمان در لرستان ادامه داد: دولت هیچ گونه نقشی در سپرده گذاری مردم در مؤسسات خصوصی نداشته، اما در شرایط حاضر پیگیر خواسته های مردم هستیم.

غضنفری با اشاره به برگزاری نشست هایی با مسئولان مؤسسه آرمان در لرستان بیان داشت: با مکاتباتی که با بانک مرکزی و سهامدارن مؤسسه آرمان انجام شده، راهکارهایی برای رفع نگرانی مردم پیشنهاد شده و مورد توافق قرار گرفته است.

وی مبلغ 90 درصد سپرده گذاران لرستان را زیر 10 میلیون تومان دانست و تصریح کرد: طی تماسی مسئول اعتبارات موسسه آرمان از مقدمات ادغام این موسسه با یک موسسه معتبر خبر داده است.

معاون استاندار لرستان با تأکید بر صبوری مردم خاطرنشان کرد: دولت پیگیر خواسته های سپرده گذاران است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: