‍‍
صفحه نخست » اخبار استان کد خبر: ۸۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: ۵۹۰
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

کرموند با اشاره به پروژه‌های آبرسانی در شهرستان کوهدشت گفت: منابع جدید آب که به بهره‌برداری برسد، کمبود آب در این شهرستان هم رفع می‌شود. 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در گفت و گو با آسوبان گفت: در شهر کوهدشت، پروژه های متعددی برای رفع کمبود آب و فاضلاب در نظر گرفته شده است.

حمیدرضا کرموند اظهار کرد: در هفته ی گذشته یک حلقه چاه در منطقه فدک با سرعت 20 لیتر آب در ثانیه وارد مدار شده است.

وی با بیان اینکه به جز افت فشارهای آب در برخی مناطق شهرستان کوهدشت، کمبود آب وجود ندارد، بیان داشت: برای تأمین آب شرب در سطح شهرستان همواره نگرانی هایی وجود دارد تا کمبود آب در این شهرستان از مرز هشدار عبور کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با تأکید بر اینکه انتقال 3 حلقه چاه آب در شهرستان کوهدشت در دست اجرا است، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود که تا آخر تیرماه جاری 2 حلقه چاه آب در منطقه تنگ پریان به بهره برداری برسد.

بحران آب در کوهدشت

کرموند با بیان اینکه جداره یکی از چاه های آب در تازه آباد شاهیوند برای قطعی آب اصلاح شده، ادامه داد: منابع جدید آب در شهرستان کوهدشت که به بهره برداری برسد، ان شاءالله کمبود آب هم رفع می شود.

وی وضعیت شهرستان کوهدشت را در تأمین آب بسیار حساس دانست و تصریح کرد: تا آخر سال 96 در منطقه هزارمنی عبدولی حدود 180 لیتر در ثانیه به ظرفیت تولید آب این شهرستان افزوده می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با تأکید بر اینکه هزینه پروژه های آبی در شهرستان کوهدشت بیش از 15 میلیاردتومان است، گفت: از آغاز سال تاکنون تصفیه خانه کوهدشت، دارای 20 درصد پیشرفت فیزیکی بوده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: