‍‍
صفحه نخست » سیاسی کد خبر: ۸۸۷۹
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
تعداد بازدید: ۳۷۱
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

ناهید پرویزپور گفت: تکریم ارباب رجوع‌ها در بخشداری‌ها دارای اهمیت است.

به گزارش آسوبان، ناهید پرویزپور در حاشیه معارفه بخشدار مرکزی شهرستان کوهدشت با گریزی به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و دوره‌ی پنجم شورای اسلامی شهر در استان لرستان گفت: این انتخابات با انجام تمهیدات مختلف به‌صورت سالم در استان برگزار شد.

وی با اشاره به صیانت از آرای مردم در برگزاری انتخابات لرستان اظهار کرد: در سال‌های اخیر ابطال انتخابات را در سطح استان تجربه کرده بودیم، اما امسال با شناسایی نقاط ضعف در برگزاری انتخابات هیچ حوزه‌ای در لرستان ابطال آرا نداشت.

مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان، منتقدان برگزاری انتخابات را دعوت به رفاقت کرد و بیان داشت: از فرصت‌سوزی‌ها در شهرستان #کوهدشت پرهیز کنیم تا بتوانیم گامی را در جهت توسعه استان داشته باشیم.

مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان، ادامه داد: ارزیابی بخشداران در ۲ مرحله شش ماهه در استان لرستان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

ناهید پرویزپور ضمن تقدیر از ایوب کوشکی، بخشدار سابق شهرستان کوهدشت خاطرنشان کرد: تکریم ارباب رجوع‌ها در بخشداری‌ها دارای اهمیت است.

در حالی بخشدار مرکزی شهرستان کوهدشت معرفی شد که پیش از این و نزدیک به ۵ ماه بخشداری این شهرستان بدون صندلی مانده بود تا این بار هم بلاتکلیفی در بخشداری کوهدشت با بازخوردهای گوناگونی از سوی مردم روبرو شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: