‍‍
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: ۳۶۳
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای بدون آزمون ورودی دانشگاه جامع علمی کاربردی، از روز دوشنبه دوم مردادماه آغاز و تا نُهم ادامه خواهد داشت.

به گزارش آسوبان، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای بدون آزمون ورودی دانشگاه جامع علمی کاربردی، از روز دوشنبه دوم مردادماه آغاز و تا نُهم ادامه خواهد داشت.

سعید فرح‌بخش با اعلام این خبر گفت: این دانشگاه در گروه‌های آموزشی صنعت، کشاورزی، خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر، در ۱۰۰ کد رشته و ۱۷۱ کد رشته محل برای تحصیل در ۲۷ مرکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت پذیرش می‌نماید.
 
رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان ادامه داد: در پذیرش مذکور، دانشگاه علمی کاربردی لرستان، ظرفیت پذیرش ۱۲ هزار و ۸۰۰ نفر دانشجو را دارد.
 
وی افزود: ثبت‌نام دوره‌های مذکور به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود و داوطلبان می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه و پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
 
وی تصریح کرد: پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل‌های تحصیلی بر اساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان بر اساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان افزود: دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا سی و یکم شهریورماه سال جاری موفق به اخذ مدرک دیپلم شوند، مجاز به شرکت در این پذیرش خواهند بود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: