‍‍
صفحه نخست » سیاسی کد خبر: ۸۸۸۲
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: ۳۰۵
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
|

الهیار ملکشاهی با اشاره به پیگیری‌های کمیسیون قضایی داد: پیگیری‌ها را تا حصول نتیجه انجام می‌دهیم.

به گزارش آسوبان، الهیار ملکشاهی با بیان اینکه نمایندگان مجلس پیگیری‌های زیادی برای رفع مشکل سپرده‌گذاران مؤسسه آرمان در برخی از شهرهای استان لرستان انجام داده‌اند، گفت: در همین راستا مجلس یک جلسه غیرعلنی با رئیس و معاون بانک مرکزی برگزار کرده است.

ئیس کمیسیون حقوقی و‌ قضایی مجلس با تأکید بر اینکه تعدادی از نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور هم سوأل داشته‌اند، بیان داشت: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد جلسه‌ای با مجمع نمایندگان ترتیب دادند و قرار بر این شد که تا پایان هفته گذشته مشکل سپرده‌گذاران در مؤسسه آرمان مرتفع شود.

وی با اشاره به اینکه حدود ۳ روز از موعد مقرر گذشته شده، اظهار کرد: در جلسات پیشنهادی ارائه شد که تعهدات مؤسسه آرمان به یک بانک دولتی یا یک مؤسسه خصوصی دیگری منتقل شود.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به پیگیری‌های کمیسیون قضایی داد: پیگیری‌ها را تا حصول نتیجه انجام می‌دهیم.

الهیار ملکشاهی، جمعیت سپرده‌گذاران در شعب مؤسسه آرمان در شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان را ۵ تا ۶ هزار نفر دانست و تصریح کرد: مؤسسه آرمان در حدود ۴ هزار و پانصد میلیارد تومان سپرده از مردم دارد و حدود ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه آن شناسایی شده و با تأمین سرمایه نهایی و انتقال تعهد، مشکل سپرده‌گذاران در این مؤسسه مرتفع می‌شود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: